Lekarze Lekarz medycyny transportu Bydgoszcz

Waldemar Frąckowiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Dorota Borowska - Gabinet Lekarza Rodzinnego
85-435 Bydgoszcz

Fachowa wiedza, b.dobry diagnostyk, staranna opieka nad pacjentem, życzliwość, komunikatywność, lekarz z powołania, polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Sabina Gutkowska

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, jest bardzo kompetentna, dociekliwa, miła sympatyczna i trafnie stawiająca diagnozę. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Renata Szczepańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Jagiellońska 36A/7
85-097 Bydgoszcz

P.doktor jest wspaniałym lekarzem nigdy nie odmawia przyjęcia na wizytę w przychodni . Ma super podejście do dzieci jest miła i uprzejma

lekarz Ewa Szopinska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

lekarz Grzegorz Matusiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

wspaniały lekarz, otaczający pacjenta wielką troską, profesjonalizm, kultura osobista, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Artur Kosicki

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

Byłam umówiona do Pana Doktora na dana godzinę wizyta punktualna bardzo dokładne badanie dobrze postawiona diagnoza i prawidłowo dobrane leki . Pozdr i do zobaczenia
Opinia dodana przez: Aleksandra Dobroszek

Beata Przeczewska-Cieślak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Górzyskowo
Bydgoszcz

Świetny, wrażliwy Człowiek i doskonały lekarz !!! Mam to szczęście, że poznałam panią dr w przychodni rejonowej i jestem jej wierna od lat, mimo, iż zmieniłam adres i teraz muszę dojeżdżać z innej dzielnicy.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

Diabetolog, Internista

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dorota Koziołkiewicz-Lichota

Lekarz medycyny pracy, Internista

Rejon Terenowy nr 6
Energetyczna 1
85-885 Bydgoszcz

Bardzo miła pani lekarz,polecam z czystym sumieniem, badanie przeprowadzone prawidłowo,sumiennie, bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Renata Gabis-Kramarz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Solskiego Ludwika 12/47
85-125 Bydgoszcz

bardzo fajny lekarz ,mila atmosfera na luzie pelen profesjonalizm, super podejście do pacjenta pozdrawiam
Opinia dodana przez: darek

lekarz Katarzyna Wysocka-Nowakowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Katarzyna Wysocka-Nowakowska
Fordońska 199
85-739 Bydgoszcz

Moim zdaniem jest to dobry lekarz wytłumaczy co chodzi w danej chorobie i mówi jak ją leczyć czasami jest nerwowy jak każdy ale ogólnie mam do niego zaufanie .

lekarz Marta Opolska

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Dziwię się pozytywnym opiniom, ale być może mimo uprzejmości zwyczajnie „nie spodobałam się” lekarce. W gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo, lekarka zadawał kilka razy te same pytania, a dodatkowo podważała i bagatelizowała mój stan, mimo że po zbadaniu wyraźnie był widoczny stan chorobowy. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Beata Mikołajczyk-Bartosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Powiem tak, lekarz na trudne czasy! Proszę mi wierzyć, wiem co mówię. Może nie jest specjalnie wylewna, jednakże wyjątkowo kompetentna. Do tego punktualna i obowiązkowa co wśród lekarzy wcale nie jest takie powszechne. Panią Doktor docenia się naprawdę gdy zetkniemy się z poważnym problemem zdrowotnym.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tatiana Sobańska

Połczyńska 2/174
85-711 Bydgoszcz

Polecam lekarza jest super.ma duże kompetencje imię wytłumaczyć chorobę najlepszy lekarz bardzo uprzejma.umię podejść pacjenta dobrze się nim zająć
Opinia dodana przez: Krzys

lekarz Paweł Bigosiński

Al. Powstańców Wielkopols 44/16
85-090 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Chętnie odpowiada na pytania,słucha pacjenta,doradza.Trochę za mało czasu poświęca na tłumaczenie wątpliwości.Jest miły,kulturalny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Jarosław Malinowski

ulica Kołłątaja 9/p.205
85-080 Bydgoszcz

Pan doktor Malinowski jest bardzo dobrym lekarzem podchodzi do pacjenta bardzo uważnie cierpliwie zawsze wysłucha doradzi i też pomoże i poświęca pacjentowi odpowiedni czas do każdej sytuacji zdrowia Chodzę już kilku lat nigdy nie spotkałam się żeby jakoś wizyta była nieprawidłowa zawsze wychodzę zadowolna Pan doktor jest zawszę pozytywny jak by byli wszyscy tacy lekarze to było by wspaniale i ludzie bardziej by dbali o sobie.Jestem ogromnie wdzięczna bo wiele ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Joanna Krupa

ulica Dąbrowa 17/15
85-147 Bydgoszcz

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Szuka przyczyn złego stanu zdrowia, przeprowadza diagnostykę i kompleksowo prowadzi leczenie. Od ponad roku jestem pod jej opieką i jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Sylwia Felkner

Bydgoszcz

Dzięki dociekliwości Pani Doktor udało się zdiagnozować faktyczną przyczynę mojej stanu. Zleciła niezbędne badania, które potwierdziły jej podejrzenia. Bardzo sympatyczna, konkretna. Polecam
Opinia dodana przez: Maciej